Kirpik Lifting

Kirpik lifting kişinin kirpiklerini daha dolgun ve uzun gösteren bir uygulamadır. Bu işlemde herhangi kimyasal bir madde kullanılmamaktadır. Böylece göze veya kirpiğe herhangi bir zararı olmaz. Kirpik liftingi ayrıca “Kirpik Laminasyonu” olarak da bilinmektedir. Asla kirpik perması ile karıştırılmamlıdır.

İpek kirpikten zarar görmüş kirpikler, seyrek, kısa ve düz kirpikler, kirpiklerini ipek kirpikten sonra dinlendirmek isteyenler, hergün kıvırıcılarla uğraşmaktan sıkılanlar, tatilde maskara sürmekten hoşlanmayanlar ve balayından önce gelinler için ideal bir kürdür.

 

Kirpik Lifting Keratin Bakım, gözle görünür kirpiklerinizde botox etkisi yapar, bu sayede kirpikleriniz daha kalın, daha uzun, kıvrık ve daha hacimli görünür.

Kirpik Lifting bakımı yaptırdıktan sonra göreceksiniz ki göz şekliniz değişmiş, göz renginiz ortaya çıkmış gözleriniz büyük ve daha canlı olmuş. İşlem sadece 45dk - 1saat arası bir zaman sürer. Ortalama 2. ile 4. uygulamadan sonra kirpiklerinizde gözle görünür kalınlaşma ve uzama kaydedilir.

Kirpik Lifting yaptırdıktan sonra tek kat maskara yeterli!

İşlemle ilgili bilgi almak için bizimle bugün iletişime geçin!

Bakışlarınızı canlandırmak ve güzelleştirmek için sunulan Kirpik Lifting Bakım Türkiye’de kadınlar ve erkekler için vazgeçilmez bir bakımdır…

Maskara kullanmak istemiyor musunuz?

Kat kat maskara sürmekten sıkıldınız mı?

ADRES

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi-Cumartesi:

10:00-19:00

Pazar Kapalıyız.

Mustafa Kemal Mahallesi 2118 cadde Maidan C Blok Kat.9 No:112
06510 Çankaya, Ankara

+90 312 221 00 16

2018 by Creative qp

İLETİŞİM